Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 44 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Bürstner A 574-3 -matkailuauto tarjoaa tilavan ja käytännöllisen ratkaisun perheille tai ystäväporukoille, jotka haluavat nauttia kesäisistä seikkailuista. Tämä ajoneuvo on rekisteröity kuudelle ja tarjoaa nukkumapaikat jopa kuudelle hengelle. Alkovissa sijaitseva parivuode ja takana olevat kerrosvuoteet takaavat mukavat yöunet. Keskellä sijaitseva vastakkainistuttava pöytäryhmä muuntuu tarvittaessa lisävuoteeksi. Sivukeittiö on varustettu pesualtaalla, kaasuliedellä sekä jääkaapilla ja pakastimella. Trumatic-ilmakiertolämmitys pitää sisätilat miellyttävinä. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ENG-345 |
| Vuosimalli | 2003 |
| Viimeisin katsastus | 7.7.2025 |
| Ajomäärä | 123000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | A 574-3 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- KOHTUULLISESTI AJETTU TILAVA ALKOVI HYVÄLLÄ POHJARATKAISULLA!!
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Tilava parivuode alkovissa
- Vastakkainistuttava pöytäryhmä keskellä vasemmalla josta pedattavissa vuode jopa kahdelle
- Sivukeittiö keskellä oikealla
- Pesuallas ja kaasuliesi
- Jääkaappi ja pakastin
- Kerrosvuoteet kahdelle takana oikealla pitkittäin
- Yhdistetty tilava kasetti WC ja suihku takana vasemmalla
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- Rekisteröity: 6:lle
- Nukkumapaikat: jopa 6:lle
- Pituus: 646 cm + PP-teline
- Leveys: 229 cm
- Korkeus: 305 cm
- Omamassa: 3030 kg
- Kokonaismassa: 3850 kg
- Rekisteröity käytettynä Saksasta Suomeen 4/2008
- Alkovi
- Keskuslämmitys
- Kerrossänky
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.4.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.3.2003 |
| Kuutiotilavuus | 2800 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 94 kw / 128 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3850 kg |
| Omapaino | 3030 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy